Latvijas sportiste Līna Svarinska sestdien viendienas velobraucienā "Tour of Estonia" (UCI kat. 1.2) ieņēma augstāko vietu no Latvijas riteņbraucējām.

Par uzvarētāju 104,2 kilometrus garajā distancē kļuva Polijas izlases sportiste Agneška Skalnjaka-Sojka, kura finišēja pēc divām stundām 41 minūtes un 49 sekundēm.

Viņa par minūti un divām sekundēm apsteidza deviņas sekotājas, otro vietu izcīnot Igaunijas izlases braucējai Kristelai Sonikai un trešo - vēl vienai Polijas komandas pārstāvei Karolinai Karasevičai.

Svarinska , kura startēja Latvijas izlases rindās, finišēja 25. vietā, uzvarētājai zaudējot divas minūtes un 31 sekundi.

"Dobeles Dzirnavnieks"/"FeelFree" pārstāve Kitija Siltumēna ierindojās 30. vietā (+3:13), bet Latvijas izlasi pārstāvošā Lija Laizāne ierindojās 44. vietā (+3:15).

46. un 47. vietu ieņēma Latvijas izlases braucējas Laura Belohvoščika un Lāsma Vaivode, Madara Āboma ("Dobeles Dzirnavnieks"/"FeelFree") finišēja 49., Latvijas jauniešu izlases pārstāve Anita Antone - 52., Lelde Ardava (Latvija) - 54. un Zane Kalverša - Ķeņģe (Latvijas jauniešu izlase) - 55. vietā 70 sportistu konkurencē.

Finišu nesasniedza Linda Eihmane, Evelīna Ermane-Marčenko (abas - "Dobeles Dzirnavnieks"/"FeelFree"), Madara Lazda, Olga Lukša, Krista Pūcīte un Dace Minikoviča (visas - Latvijas jauniešu izlase).