Čempionātā piedalījās 90 sportisti no 12 klubiem, kuri sacentās dažādās vecuma un svara kategorijās. Baltijas karatē kluba sportisti kopā ieguva 14 zelta, četras sudraba un divas bronzas medaļas.
Latvijas Karatē Čempionāts
Kata
Meitenes 14-15 g.
1 Patricija Mierkalne Baltijas Karatē Klubs
2 Veronika Jurčenko Šotokan Federācija
3 Stefanija Samoškina Klubs Fudzi
Sievietes + 16g.
1 Marija Agafonova Baltijas Karatē Klubs
2 Valērija Vancovska Šotokan Federācija
3 Evija Elmere RTKK
Zēni 14–15g.
1 Valentīns Virvičs Klubs Tan
2 Artur Davidov Baltijas Karatē Klubs
3 Edvīns Granovskis Salaspils Karatē Klubs
Vīrieši +16g.
1 Kirils Membo Baltijas Karatē Klubs
2 Andrejs Žaglovs Klubs Fudzi
3 Ivars Pričins Latvijas Godžju-rju karatē federācija
Veterani + 30g. -4kyu;
1 Aigars Meiers Latvijas Godžju-rju karatē federācija
2 Andris Aleksis Latvijas Godžju-rju karatē federācija
3 Andris Junkurs Latvijas Godžju-rju karatē federācija
Veterani + 30g. + 3kyu.
1 Uldis Putniņš Latvijas Godžju-rju karatē federācija
2 Sergejs Čapulis Daugavpils Karatē Skola
3 Normunds Strenģe Latvijas Godžju-rju karatē federācija
Kumite
Meitenes
14–15g.
-57kg.
1 Aleksandra Pavlova Centrs Olimpiks
2 Poņatovska Anna Shinri
3 Kristīne Vīča Samurai
Sevietes +16g.
-57kg.
1 Tatjana Raka Baltijas Karatē Klubs
2 Evija Elmere RTKK
3 Linda Kristiāna Švirberga klubs "TĪĢERI"
+57kg
1 Viktorija Rezaeva Baltijas Karatē Klubs
2 Sanita Mūrmane Samuraji
3 Ilze Dagile Baltijas Karatē Klubs
Kadeti 14–15g.
-52kg;
1 Maksims Chermenovs Baltijas Karatē Klubs
2 Danila Rudenko Bolderājas Karatē Klubs
3 Vladimirs Nikolaevs Centrs Olimpiks
-57 kg;
1 Leonards Kuzmins Klubs Fudzi
2 Henrijs Skujiņs Samuraji
3 Artūrs Jankovičs Salaspils Karatē Klubs
-63 kg;
1 Vladislavs Akstins Baltijas Karatē Klubs
2 Reinis Upītis Baltijas Karatē Klubs
3 Guntis Salna RTKK
-70 kg;
1 Dens Sadikovs Baltijas Karatē Klubs
2 Valērijs Andrejevs Rīgas Karatē Klubs
3 Mareks Stepiņš Shinri
+70kg.
1 Artūrs Malbergs Baltijas Karatē Klubs
2 Antanass Selivanovs Salaspils Karatē Klubs
3 Jakovs Zilbermans Šotokan Federācija
Juniori 16–17g.
-61 kg;
1 Radijs Kostilevs Centrs Olimpiks
2 Dāvis Lejnieks Samuraji
-68 kg;
1 Pavels Tsigemans Klubs Fudzi
2 Gulbis Edijs Shinri
3 Egors Lazarevs Baltijas Karatē Klubs
-76 kg;
1 Janis Korolkovs Baltijas Karatē Klubs -76
2 Andrejs Melbergs Baltijas Karatē Klubs
3 Artis Januškevičs Samuraji
+76 kg.
1 Romans Kornisovs Baltijas Karatē Klubs
2 Pēteris Akmentiņš Samuraji
3 Maksims Sazanovs Salaspils Karatē Klubs
Vīrieši +18g.
-67 kg;
1 Sergejs Očeredņuks Klubs Ippon.lv
2 Nikolaj Bodrov Baltijas Karatē Klubs
3 Emils Īvāns Samuraji
-75 kg;
1 Ruslan Sadikovs Baltijas Karatē Klubs
2 Jānis Mūrmanis Samuraji
3 Andrejs Žaglovs Klubs Fudzi
-84 kg;
1 Maksim Lupik Baltijas Karatē Klubs
2 Andrejs Ozerovs Klubs Ippon.lv
3 Romancovs Vladimirs Šotokan Federācija
+84 kg;
1 Davis Springis Baltijas Karatē Klubs
2 Rolands Družoks Samuraji
Veterani OPEN
1 Sergejs Čapulis Daugavpils Karatē Skola
2 Artjoms Smirnovs Klubs Neguss
3 Harijs Bērzs klubs "TĪĢERI"