Amerikāņu futbola čempionāta (NFL) spēles laikā starp Čikāgas "Bears" un Detroitas "Lions" komandām izcēlās neliels kautiņš, un grūstīšanās starp spēlētājiem bijusi ilgāka, nekā sestdien notikušais profesionāļu jaukto cīņu mačs, ziņo Ziemeļamerikas masu mediji.

NFL spēlē "Bears" uzvarēja ar 37-13, taču mača starp abu komandu spēlētājiem bija saspīlētas attiecības. Emocijas uzvirmoja ceturtajā ceturtdaļā, kad tālu skrējienu veica "Bears" spēlētājs Tims Dženings, bet, atbrīvojot viņam ceļu, komandas biedrs Dīdžejs Mūrs nesavaldījās cīņā ar Metjū Stenfordu. Kautiņā iesaistījās gandrīz visi abu komandu spēlētāji un tikai pēc vairākām minūtēm tiesnešiem izdevās ieviest kārtību laukumā.

Kā norāda Ziemeļamerikas masu mediji, šo komandu izplūkšanās bijusi ilgāka nekā sestdien notikušas jaukto cīņu mačs starp Žunioru duš Santošu un Kainu Velaskesu. Mačs par UFC čempiona titulu supersmagajā svarā cīņā bez noteikumiem tika pārtraukts jau 64.sekundē, kad duš Santušs nokautēja pretinieku.