Latvijas hokejists Sandis Ozoliņš ceturtdien palīdzēja savai komandai Kolorādo "Avalanche" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē savā laukumā uzvarēt Latvijas vārtsarga Pētera Skudras pārstāvēto Pitsburgas "Penguins" ar 4:3. Ozoliņš guva vienus vārtus un reizi rezultatīvi piespēlēja.
Ozoliņš pirmos vārtus guva spēles otrā perioda 16. minūtē, viņam asistēja Džo Sakiks un Peters Forsbergs. Pēc nedaudz vairāk nekā minūtes "Avalanche" realizēja skaitlisko vairākumu. Milans Hejduks guva trešos vārtus pēc Sakika un Ozoliņa piespēlēm.

Uzvaras vārtus "Avalanche" sastāvā guva Braiens Rolstons. Tas notika pēdējās trešdaļas 15.minūtē.

Kopumā Ozoliņš izdarīja divus metienus, bet lietderības koeficients viņam neitrāls.

Cita Latvijas hokejista Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Našvilas komanda "Predators" savā laukumā zaudēja Vankūveras "Canucks" ar 3:4. Izšķirošos vārtus "Canucks" labā guva Marks Mesjē.

Skrastiņš vienu reizi meta pa vārtiem, un viņa lietderības koeficients bija pozitīvs - plus viens.