Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā norisinājās "NeilPryde" Baltijas kausa izcīņas vindsērfingā noslēdzošais posms, un uzvaru savās mājās notiekošajās sacensībās un sezonas kopvērtējumā izcīnīja "Formula" klasē izcīnīja liepājnieks Jānis Preiss, informēja organizatori.

Sacensības vindsērfinga kluba "Rietumkrasts" mājvietā Karostā, pie Ziemeļu mola, aizritēja spēcīgā vējā – tā ātrums visu nedēļas nogali pieturējās no 10 līdz 15 metriem sekundē, - un meistarīgākais šādos apstākļos bija tieši Preiss, kurš uzvarēja septiņos no astoņiem braucieniem, un svinēja pārliecinošu uzvaru.

2. vietu "Formula" klasē izcīnīja Romualds Zelčs, bet 3. vietā ierindojās Aleksandrs Leontjevs.

O17 vecuma grupā spraigā cīņā ar puišiem uzvarēja liepājniece Aleksandra Kaupa, kura uzvarēja divos no sešiem braucieniem, taču kopumā demonstrēja daudz stabilāku sniegumu, līdz ar to finišā par vienu punktu apsteidza tuvāko sekotāju. 2. vietu izcīnīja Jēkabs Markauss, bet 3. vietā ierindojās Alberts Mihņenoks. Kaupa svinēja uzvaru arī "NeilPryde" Baltijas kausa sezonas kopvērtējumā.

"NeilPryde" Baltijas kausa izcīņā piedalījās vairāk nekā 50 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.