Latvijas sportists Deniss Čerkovskis sestdien izcīnīja 11.vietu Krievijā notiekošajās modernās pieccīņas Pasaules kausa finālsacensībās.

Summā Čerkovskis tika pie 5708 punktiem, bet uzvaru ar 5920 punktiem izcīnīja francūzis Valantēns Prads, kuram 20 punktus zaudēja lietuvietis Justīns Kinderis.

Čerkovskis sacensības sāka ar piekto rezultātu paukošanā, bet peldēšanā bija 25.ātrākais un summā atkrita uz 11.vietu. Jāšanā, kā arī apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā viņš uzrādīja attiecīgi 18. un 16.rezultātu, tomēr arī pēc tam summā saglabāja tieši 11.pozīciju.

Kā ziņots, pirms tam piektdien sieviešu sacensībās devīto vietu izcīnīja Jeļena Rubļevska.

Pasaules kausa finālsacensību noslēgumā svētdien abi Latvijas atlēti startēs jauktajā stafetē.

Kā ziņots, iepriekš Čerkovskis martā izcīnīja otro vietu Brazīlijā notikušajā Pasaules kausa otrajā posmā. Toreiz Čerkovskis uz goda pjedestāla nokļuva vien otro reizi karjerā - 2009.gadā viņš uzvarēja Budapeštas posmā.