Latvijas sportists Deniss Čerkovskis piektdien kvalificējās Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā trešā posma finālsacensībām.

Savā pusfināla grupā Čerkovskis ar 4592 punktiem izcīnīja devīto vietu.

Čerkovskis paukošanā sasniedza septīto labāko rezultātu savā grupā, peldēšanā viņš bija 23.ātrākais, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā uzrādīja 12.rezultātu.

Finālā, kas notiks svētdien, iekļuva katras grupas 12 labākie sportisti.

Kā ziņots, ceturtdien sieviešu finālsacensībām kvalificējās arī Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska, kura savā pusfināla grupā ar 4020 punktiem izcīnīja sesto vietu.

Sieviešu finālsacensības notiks sestdien.

Pirms mēneša Brazīlijā notikušajā otrajā posmā Rubļevska izcīnīja devīto vietu, bet Čerkovskis ierindojās desmitajā pozīcijā.

Jau vēstīts, ka no Latvijas sportistiem šī gada Londonas olimpiskajām spēlēm pagaidām kvalificējusies tikai Rubļevska, kura to paveica ar izcīnītu sesto vietu pagājušā gada Eiropas čempionātā.