Latvijas cīkstonis Aleksandrs Jurkjans svētdien "Grand Prix" posmā Zagrebā izcīnīja bronzas medaļu grieķu-romiešu cīņā, ziņo Latvijas Sporta Cīņas federācija.

Pērnā gada Eiropas čempionāta bronzas medaļas ieguvējs Jurkjans šajā nedēļas nogalē startēja "Grand Prix" sacensībās, kas risinājās Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā. Svara kategorijā līdz 63 kilogramiem sacentās 15 sportisti.

Sacensību kvalifikācijā viņš uzvarēja Moldovas cīkstoni Korneliu Rusu, ceturtdaļfinālā sīvā cīņā tika pieveikts ukrainis Hevorhs Arzumanjans, bet pusfinālā līdzīgā cīņa piedzīvots zaudējums turkam Ahmetam Ujaram.

Svētdien cīņā par bronzu daugavpilietis pārliecinoši pārspēja citu Turcijas cīkstoni Aktašu.

Nākamais svarīgais starts Jurkjanam būs Eiropas čempionāts, kas no 28.marta līdz 4.aprīlim risināsies Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā.