'Covid-19': LOK un LSFP aicina nekavējoties slēgt visus sporta objektus
Foto: DELFI

Saistībā ar "Covid-19" izplatīšanos, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) pirmdien publiski aicināja atbildīgās iestādes ar likumu slēgt visus sporta objektus, informē LOK.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ņemot vērā novēroto sabiedrības bezatbildīgo rīcību daudzās pašvaldību un privātpersonām piederošās sporta bāzēs, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) pieprasa Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) nekavējoši vērsties Krīzes vadības padomē un Valdībā, nolūkā panākt visu sporta objektu pilnīgu slēgšanu apmeklētājiem," teikts LOK paziņojumā.

Pagājušās nedēļas nogalē uz laiku tika slēgti "Elektrum Olimpiskais centrs", Daugavpils Olimpiskais centrs, Vidzemes Olimpiskais centrs, "Skonto" stadions un "Skonto" manēža, tomēr privātie sporta klubi un vairāku pašvaldību sporta objekti joprojām esot pieejami. Tāpēc LOK un LSFP aicina rast risinājumu visu sporta objektu slēgšanai, kamēr situācija valstī un pasaulē stabilizēsies.

Līdzīgi kā citas iestādes, arī LOK pārtrauc savu darbu klātienē un uz laiku slēdz savu ofisu.

"Pamatojoties uz valstī noteikto ārkārtējo situāciju, saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību, informējam, ka Latvijas Olimpiskās komitejas birojs ir slēgts un tas strādā attālināti no 17. līdz 31.martam. Nepieciešamības gadījumā, lūdzam, sazināties telefoniski - 67282461 vai rakstot e-pastu - lok@olimpiade.lv," teikts LOK paziņojumā.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Koronavīruss Covid-19 IZM Izglītības un zinātnes ministrija Latvijas Olimpiskā komiteja
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form