Latvijas džudo sportists Vitālijs Reško svētdien izcīnīja septīto vietu Eiropas U-23 čempionāta sacensībās svara kategorijā līdz 100 kilogramiem.

Apakšgrupu turnīra pirmajā cīņā Reško uzvarēja Spānijas pārstāvi Alehandro Karreru, taču otrajā cīņā bija spiests piekāpties Stanislavam Černegam no Moldovas, sacensības turpinot gandarījuma turnīrā. Tajā viņa pretinieks bija Azerbaidžānas džudists Elmars Gasimovs, kura priekšā Reško bija spiests atzīt sakāvi, kopvērtējumā ierindojoties dalītā septītajā pozīcijā.

Tikmēr sacensībās svara kategorijā līdz 78 kilogramiem zaudējumu jau pirmajā cīņā piedzīvoja Jekaterina Žalnere, kas piekāpās Irisai Lemmenai no Nīderlandes.

LETA jau vēstīja, ka Evija Puķīte sestdien izcīnīja trešo vietu svara kategorijā līdz 70 kilogramiem.

Savukārt svara kategorijā līdz 63 kilogramiem zaudējumu jau pirmajā cīņā sestdien piedzīvoja Līga Tera, kas piekāpās krievietei Annai Ščerbakovai.

Kā ziņots, Latvijas džudistam Maksimam Morozovam piektdien sacensības svara kategorijā līdz 60 kilogramiem noslēdzās jau pēc pirmās cīņas..