Eiropas čempionātā džudo, kas norisinās Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi, Latvijas sportists Deniss Kozlovs piektdien izcīnīja bronzas medaļu svara kategorijā līdz 66 kilogramiem.
Pirmā kārta Kozlovam bija brīva, bet otrajā kārtā Latvijas sportists uzvarēja Beļģijas džudistu Fabrisu Flamānu. Savukārt cīņā par vietu pusfinālā Kozlovs piekāpās ungāram Miklošam Ungvari, kas vēlāk kļuva par Eiropas čempionu.

Gandarījuma turnīra pirmajā cīņā Latvijas sportists pieveica Francijas pārstāvi Sebastjanu Bertelo, bet izšķirošajā cīņā par bronzas medaļu pieveica itālieti Frančesko Faraldo.

Savukārt svara kategorijā līdz 60 kilogramiem zaudējumu jau pirmajā cīņā piedzīvoja Latvijas sportists Oļegs Fiļipovs.

Eiropas čempionātā Latvijas godu vēl aizstāvēs Konstantīns Ovčiņņikovs, kurš startēs svara kategorijā līdz 81 kilogramam, Jevgēņijs Borodavko piedalīsies sacensībās svara kategorijā līdz 100 kilogramiem, bet svara kategorijā virs 100 kilogramiem startēs Vladimirs Osnačs.

Savukārt sieviešu konkurencē vienīgā Latvijas pārstāve būs Evija Puķīte, kura piedalīsies sacensībās svara kategorijā līdz 70 kilogramiem.