Finansiāli atbalstīs Latvijas talantīgākos sportistus
Foto: LETA

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) ir izveidojusi jaunu sportistu atbalsta programmu "TOP 50 – mūsu medaļas Latvijai", kas paredz finansiālu atbalstu Latvijas talantīgākajiem sportistiem ceļā uz medaļu iegūšanu starptautiskās sacensībās un Olimpiskajās spēlēs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Programmas "TOP 50" prezentācijas pasākums un diplomu pasniegšana notiks šā gada 1.jūnijā.

Programmā "TOP 50" kopumā ir iekļauti vairāk nekā 40 Latvijas labāko vasaras sporta veidu pārstāvji. Pasākumā piedalīsies vairums no programmā iekļautajiem sportistiem: Edžus Treimanis (BMX), Rihards Veide (BMX), Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs (pludmales volejbols), Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns (pludmales volejbols), Elza Gulbe (airēšana), Jeļena Rubļevska (modernā pieccīņa), Pāvels Švecovs (modernā pieccīņa), Laura Skujiņa (cīņa), Konstantīns Ovčiņņikovs (džudo), Dagnis Iļjins (kanoe un smaiļošana), Rebeka Koha (svarcelšana), Aiga Grabuste (vieglatlētika), Sinta Ozoliņa (vieglatlētika), Jeļena Prokopčuka (vieglatlētika), Zigismunds Sirmais (vieglatlētika) u.c.

Jaunizveidotās programmas "TOP 50" misija ir stiprināt Latvijas labāko sportistu un komandu atbalsta programmu, lai nodrošinātu visus nepieciešamos apstākļus sportistu sagatavošanās procesam ceļā uz Olimpiskajām spēlēm, kā rezultātā tiktu izcīnītas Olimpiskās medaļas.

Tags

Aiga Grabuste Aleksandrs Samoilovs BMX Edžus Treimanis Jānis Šmēdiņš Jeļena Prokopčuka Jeļena Rubļevska Latvijas Olimpiskā komiteja Mārtiņš Pļaviņš Sinta Ozoliņa-Kovale Zigismunds Sirmais
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form