"Talsu NSS"/"Krauzers" komanda piektdien "Elvi Florbola līgas" vīriešu turnīra pusfināla trešajā spēlē ar rezultātu 6:5 (2:1, 1:2, 2:2, 1:0) pagarinājumā uzvarēja iepriekšējās sezonas čempioni "Betsafe"/"Ulbroka Oxdog", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-1 vadību.

Uzvarētājiem divus vārtus iemeta Toms Bitmanis, kamēr uzvaru pagarinājumā mājiniekiem nodrošināja Armands Budreika, bet viesiem divus vārtus guva Kārlis Jānis Petrovskis.

Spēles rezultātu mača septītajā minūtē atklāja viesi, kad precīzs bija Reinis Rudzītis. Mača turpinājumā divus vārtus guva talsenieki, kad izcēlās Jānis Ragovskis un Bitmanis. Otrajā periodā izlīdzinājumu mačā panāca Eduards Stūre, bet līdz pārtraukuma beigām komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, vispirms izceļoties mājiniekam Emīlam Krūmiņam, bet viesi atbildēja ar Edžus Ceriņa precīzu metienu.

Noslēdzošajā periodā komandas vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem, vispirms trešajā minūtē vairākumā otros vārtus spēlē guva Bitmanis, bet nepilnas divas minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja Petrovskis. Ulbrokietis Petrovskis perioda beigās jau izvirzīja vadībā viesus, bet izlīdzinājumu deviņas sekundes pirms mača beigām panāca Mareks Stančiks.

Papildlaikā talseniekiem uzvaru atnesa Budreikas precīzs raidījums vairākumā, kā rezultātā mājiniekiem tika uzvara mačā ar 6:5.

Par labāko spēlētāju talsinieku rindās tika nosaukts uzvaras vārtu autors Budreika, savukārt zaudētājiem par labāko atzina Petrovski.

Sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta svētdien Talsos.

Savukārt otrā pusfināla pārī starp Cēsu "Lekrings" un "Lielvārde"/"Fatpipe" florbolistiem vērojams neizšķirts 1-1. Sērijas nākamā spēle paredzēta sestdien Lielvārdē.

Čempionāta fināls "Arēnā Rīga" paredzēts 13.aprīlī. Sākotnēji to bija iecerēts aizvadīt nedēļu vēlāk, taču sacensības tika pārceltas, jo uz to brīdi Federāciju kausa divcīņu ar Vāciju aizvadīs Latvijas sieviešu tenisa izlase.

Iepriekšējā sezonā Latvijas čempionātā triumfēja "Betsafe"/"Ulbroka", nosargādama Latvijas čempionu titulu. Zelta mačā ulbrokieši pagarinājumā ar rezultātu 7:6 pārspēja "Valmieras" vienību.