Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) dalībniece kamaniņu braucēja Iluta Gaile sestdien Oberhofā (Vācija) Pasaules kausa izcīņas pēdējā 7. posmā divu braucienu summā izcīnīja 7. vietu.
Pēc pirmā brauciena Gaile bija devītā, bet otrajā mēginājumā latvietei izdevās pakāpties par divām vietām augstāk.

Otra Latvijas sportiste Anna Orlova ieņēma 17. vietu.

Turpinot iesāktās tradīcijas, arī šoreiz goda pjedestālu aizņēma Vācijas kamaniņu braucējas - ātrākā bija Zilke Kraushāra, otro vietu ieņēma Zilke Oto, bet trešo labāko rezultātu divu braucienu summā uzrādīja Barbara Nīderhūbere.

Par Pasaules kausa īpašnieci kopvērtējumā kļuva Oto, bet Latvijas sportistes - attiecīgi Gaile un Orlova ieņēma 6. un 7. vietu.

Divnieku sacensībās Latvijas ekipāža Ivars Deinis/Sandris Bērziņš Oberhofā nestartēja, bet uzvaru divu braucienu summā ieguva vācieši Patriks Laitners/Aleksandrs Rešs (1:23,639), apsteidzot savus tautiešus Stefenu Skēlu un Stefenu Vēleru (1:23,689), bet trešie bija austrieši Tobiass un Markuss Šīgli (1:24,276).

Deinim ar Bērziņu kopvērtējumā 9. vieta.

Pasaules kauss divniekiem nonāca Laitnera un Reša īpašumā, un vienīgi Itālijas sportista Armīna Cīglera piektdien izcīnītā uzvara kopvērtējumā vīriešiem izjauca pilnīgu Vācijas kamaniņu braucēju triumfu.