Latvijas pārstāve Sandra Grosberga sestdien Norvēģijā izcīnīja 28.vietu Pasaules kausa (PK) posma orientēšanās sportā vidējā distancē.

4820 metrus garajā distancē dubultuzvaru svinēja zviedrietes Sāra Hāgstrema un Tūve Aleksandešone, kuras divas dienas iepriekš apgrieztā kārtībā bija finišējušas garajā distancē.

Hāgstrema distanci veica 34 minūtēs un 58 sekundēs, bet Aleksandešone tautietei zaudēja desmit sekundes.

Trešo vietu ieņēma Šveices pārstāve Natalija Gemperle, kura uzvarētājai zaudēja 51 sekundi.

Grosberga Hāgstremai zaudēja četras minūtes un 43 sekundes, 106 sportistu konkurencē ieņemot 28. vietu.

Septiņas sekundes lēnāka bija Elza Ķuze, ierindojoties 31.vietā. 62.vietā finišēja Leonarda Baltiņa (+11:18), bet Signe Sirmā ieņēma 84.vietu (+14:22).

Jau ziņots, ka ceturtdien garajā distancē Grosberga izcīnīja augsto 12.vietu, Ķuze ierindojās 48.vietā, 79.vietā finišēja Baltiņa, bet Sirmā ieņēma 85.vietu.