Islandes 2. līgas handbola čempionātā handbola klubs "Hordur", kuru pārstāv četri Latvijas handbola spēlētāji – Raivis Gorbunovs, Guntis Piļpuks, Endijs Kušners un vārtsargs Rolands Ļebedevs –, izbraukumā piekāpās čempionāta līderim komandai "Vikingur" ar rezultātu 28:34, ziņo Latvijas Handbola federācija (LHF).

Pirms šīs spēles tika prognozēta "Vikingur" uzvara, tomēr lielu pārsteigumu sagādāja "Hordur" spēlētāji, pirmo puslaiku noslēdzot ar minimālu vārtu pārsvaru (16:17). Taču otrajā puslaikā vadībā izvirzījās čempionāta līderi, kas līdz spēles beigām jau bija sasnieguši sešu vārtu pārsvaru (34:28).

Lielisku papildinājumu "Hordur" rindās deva Latvijas spēlētāji, kas kopā sameta teju pusi no visiem komandas gūtajiem vārtiem. Jau diezgan ierasti ir, ka tieši Raivis Gorbunovs ir komandas rezultatīvākais spēlētājs. Arī šī spēle nebija izņēmums, viņš tajā guva sešus vārtus. Vēl četrus vārtus guva Latvijas handbola izlases spēlētājs Endijs Kušners, bet Guntis Piļpuks – trīs vārtus.

Pēc šis spēles "Hordur" noslīdēja uz Islandes 2. līgas turnīra tabulas devīto pozīciju, tomēr viņiem vēl ir viena spēle rezervē, lai pie veiksmīgas vārtu starpības pakāptos pat uz septīto vietu.

Nākamo spēli 20. februārī "Hordur" aizvadīs pret šī brīža astotās vietas komandu "Vaengir Jupiters". Tieši šis mačs dos iespēju Latvijas spēlētāju pārstāvētajam klubam atkal pakāpties augstāk turnīra tabulā.