Latvijas hokeja vārtsarga Artūra Irbes pārstāvētā Karolīnas komanda "Hurricanes" otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē savā laukumā uzvarēja Floridas "Panthers" ar 4:2 (2:0, 2:2, 0:0).
Otrā perioda 15. minūtē "Panthers" pārstāvis Viktors Kozlovs panāca izlīdzinājumu - 2:2. Tomēr nākamo divarpus minūšu laikā "Hurricanes" hokejisti Sami Kapanens un Tomijs Vestlunds, gūstot divus vārtus, nodrošināja mājiniekiem izsķirošo pārsvaru - 4:2.

Karolīnas komandas vārtus sargāja Artūrs Irbe, atvairot 26 no 28 metieniem.

Vārtsarga Pētera Skudras pārstāvētā Pitsburgas komanda "Penguins" savā laukumā uzvarēja Vašingtonas "Capitals" ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1). "Penguins" vārtus šajā spēlē sargāja Žans Sebastjēns Obēns, kurš atvairīja 25 no 27 sāncenšu metieniem.

Kolorādo komanda "Avalanche", kurā spēlē Sandis Ozoliņš, savā laukumā uzvarēja Vankūveras "Canucks" ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1).

Sandis Ozoliņš un Kriss Dingmens asistēja Džo Sakikam, kad viņš otrā perioda 15. minūtē guva šīs spēles pirmos vārtus. Trešā perioda septītajā minūtē Adams Dedmāršs "Avalanche" pārsvaru palielināja līdz diviem vārtiem. Atlikušajā laikā "Canucks" vienus vārtus atspēlēja, taču Kolorādo uzvarēja ar 2:1.

Sandis Ozoliņš pa pretinieku vārtiem izpildīja trīs metienus, bet lietderības koeficients viņam pozitīvs - plus viens.