Latvijas kanoe airētājs Miķelis Ežmalis sestdien gandrīz tika pie iespējas startēt Kanādā notiekošā pasaules U-23 čempionāta A finālā 200 metru distancē.

Sacensību pusfināla braucienā Ežmalis ierindojās ceturtajā vietā, finišējot pēc 43,479 sekundēm.

Pie vietas A finālā tika pusfināla brauciena trīs labāko laiku īpašnieki, bet latvietis trešās vietas ieguvējam piekāpās vien par 0,108 sekundēm.

Tā vietā svētdien Ežmalis sacentās distances B finālā, spēkojoties par 10.-18.vietu čempionātā, un izcīnīja 10. vietu.

Pirms tam priekšsacīkstēs latvietis savā braucienā bija otrais.

Tikmēr tālāk par pusfinālu sestdien netika smaiļošanas divnieks Andrejs Kostenko un Juris Apters, kuri savā braucienā ieņēma astoto vietu deviņu duetu konkurencē un izstājās no tālākas dalības sacensībās, nekvalificējoties A vai B finālam.

Pirms tam čempionātā Kostenko/Apters ierindojās 18.vietā 1000 metru distancē.

Jau ziņots, ka sudraba medaļu U-23 vecuma grupā 1000 metru distancē sestdien izcīnīja Latvijas kanoe airētājs Dagnis Iļjins. Jūnija beigās Iļjins šajā distancē izcīnīja ceturto vietu Eiropas čempionātā.