Latvijas kanoe airētājs Dagnis Iļjins sestdien izcīnīja 13.vietu Maskavā notiekošā pasaules čempionāta smaiļošanā un kanoe airēšanā 1000 metru distancē.

Iepriekš Iļjins bija kvalificējies sacīkšu B finālam, kurā viņš izcīnīja ceturto vietu.

Tikmēr smaiļotājs Mārtiņš Veispals 1000 metru distances B finālā finišēja astotais, kas viņam kopējā čempionāta ieskaitē deva 17.pozīciju.

Turpinājumā sestdien 200 metru distancēs pusfinālā startēs smaiļotāji Aleksejs Rumjancevs un Lāsma Liepa, kanoe airētāji Miķelis Ežmalis un Agnija Bērziņa, kā arī smaiļotāju divnieks Deniss Volkovs/Kaspars Tīklenieks.

Savukārt svētdien B finālā 1000 metros piedalīsies kanoe airētāju divnieks Aivis Tints un Gatis Pranks, savukārt Veispals startēs 500 metru distances C finālā.

Čempionātam, kas Krievijā turpināsies līdz svētdienai, pieteikti desmit Latvijas sportisti.