Latvijas kanoe airētāju divnieks Aivis Tints un Gatis Pranks svētdien izcīnīja 14.vietu Maskavā notiekošā pasaules čempionāta 1000 metru distancē.

Distances B finālā Latvijas divnieks izcīnīja piekto vietu, kas summā deva 14.pozīciju. Tas ir otrais augstvērtīgākais Latvijas sportistu veikums čempionātā pēc Dagņa Iļjina ieņemtās 13.vietas 1000 metru distancē.

Svētdien B finālos 200 metru distancē startēja divi Latvijas pārstāvji. Kanoe airētāja Agnija Bērziņa ierindojās septītajā vietā, kas summā deva 16.vietu, bet smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs bija spiests samierināties ar astoto pozīciju un summā ieņemtu 17.vietu.

Tāpat svētdien divi Latvijas sportisti piedalījās C finālos. Smaiļotājs Deniss Volkovs 200 metru distancē kļuva par C fināla uzvarētāju, kas summā deva 19.vietu, bet smaiļotājs Mārtiņš Veispals ierindojās otrajā vietā, summā ieņemot 20.pozīciju.

Čempionātam bija pieteikti desmit Latvijas sportisti.