Latvijas skrējēja Anita Kažemāka svētdien izcīnīja 13.vietu Vācijas pilsētā Frankfurtē notikušajās maratona sacensībās.

Distanci Latvijas pārstāve veica divās stundās, 39 minūtēs un 57 sekundēs, bet labākā ar laiku divas stundas, 22 minūtes un 21 sekunde bija Aberu Kebede no Etiopijas.

Kažemāka šosezon kļuva par "Skrien Latvija" seriāla kopvērtējuma uzvarētāju, bet Latvijas čempionātā pusmaratonā izcīnīja trešo vietu. Tāpat viņa vasarā izcīnīja otro vietu Drēzdenes maratonā Vācijā.

Kažemāka pērnajā augustā startēja pasaules čempionātā vieglatlētikā, kur 20 kilometru soļošanas distancē ieņēma 42.vietu starp 57 finišu sasniegušajām sportistēm.

Vīriešu konkurencē labākais no Latvijas pārstāvjiem svētdien bija Anatolijs Macuks, kurš ar laiku divas stundas, 28 minūtes un 17 sekundes ierindojās 30.vietā. Šeit uzvaru svinēja Marks Kosgejs Kipto no Kenijas, kura laiks finišā bija divas stundas, sešas minūtes un 49 sekundes.

Pērn Frankfurtes maratonā 16.vietu vīriešu konkurencē uzrādīja Valērijs Žolnerovičs, kurš toreiz uzstādīja valsts rekordu - divas stundas, 14 minūtes un 33 sekundes.