Ķīšezerā norisināsies pasaules čempionāts vindsērfingā 'Raceboard' klasē
Foto: Publicitātes foto

No 16. līdz 21. augustam Rīgā, Ķīšezerā, norisināsies pasaules čempionāts vindsērfingā "Raceboard" klasē. Šobrīd dalībai čempionātā ir pieteikušies vairāk nekā 40 dalībnieku no 15 valstīm – Vācijas, Francijas, Norvēģijas, Argentīnas, Latvijas, Čehijas, Igaunijas, Somijas, Polijas, Spānijas, Portugāles, Krievijas, Lielbritānijas, Horvātijas, Lietuvas, ziņo organizatori.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijā starptautiskās "Raceboard" klases sacensības norisināsies jau ceturto reizi. 2010. gadā Latvijā tika organizēts pasaules "Raceboard" čempionāts, kurā Latvijas sportiste Vita Matīse pirmo reizi kļuva par pasaules čempioni.

"Ir liels prieks, ka šī gada pasaules čempionāts "Raceboard" klasē norisināsies vēsturiskajā vindsērfinga dzimšanas vietā Ķīšezerā, Rīgā, kas ir pieredzējusi daudzas spožas Latvijas vindsērfinga meistaru uzvaras teju 50 gadu garumā," stāsta Māris Birzulis, kluba "360" pārstāvis un sacensību organizators.

"Pateicoties Latvijas iepriekšējai pieredzei, organizējot augstākā līmeņa burāšanas sacensības, esam pierādījuši un pārliecinājuši starptautisko burāšanas sabiedrību par lieliskajām iespējām uzņemt viesus Rīgā un to, ka paveiksim maksimāli iespējamo, lai sportiskais gars būtu klātesošs šajos īpašajos apstākļos. Ņemot vērā mūsu sportistu pieredzi un iepriekšējos panākumus, ir liela iespēja, ka arī šogad Latvijas vindsērfinga meistari kāps uz augstākajiem goda pjedestāla pakāpieniem."

Vindsērfings ir olimpiskais sporta veids. Olimpiskajās spēlēs līdz šim vindsērfingā ir piedalījušies trīs Latvijas burātāji – Ilona Dzelme, Vita Matīse un Ansis Dāle.

Papildu informācija par sacensībām atrodama pasaules čempionāta "Raceboard Masters" klasē oficiālajā mājaslapā.

Sacensību laikā tiks ievērotas visas epidemioloģiskās prasības, lai nodrošinātu veiksmīgu sacensību norisi.

Tags

Burāšana Vindsērfings
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form