12. uzvaru 12 spēlēs Francijas augstākajā handbola līgā trešdien, 16. decembrī, guva Latvijas handbola izlases spēlētāja Daiņa Krištopāna pārstāvētā komanda Parīzes "Saint-Germain" (PSG), kas ar rezultātu 36:32 pārspēja "Montpellier".

Dainis Krištopāns šajā mačā palīdzēja "Saint-Germain" gūt uzvaru ar diviem vārtiem no tieši tikpat izdarītiem metieniem.

Spēles gaita bija līdzīga, un pirmais puslaiks noslēdzās pat ar minimālu "Montpellier" pārsvaru - 19:18. Arī otrais puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgi, tomēr 10 minūtes pirms spēles beigām Parīzes handbolisti veiksmīgi aizvadīja spēli laukumā, tādējādi laužot līdzšinējo spēles gaitu. Tādējādi Parīzes "Saint-Germain" izdevās līdz pat puslaika beigām noturēt iegūto četru vārtu pārsvaru un uzvarēt spēli ar rezultātu 36:32.

Šobrīd komanda Parīzes "Saint-Germain" turpina būt nepārspēta Francijas augstākajā handbola līgā "Lidl Starleague". Komanda kopumā ir uzvarējusi visas spēlētās 12 spēles, tādējādi iegūstot 24 punktus.