Latvijas džudists Konstantīns Ovčiņņikovs svētdien izcīnīja septīto vietu Pasaules kausa posma sacensībās svara kategorijā līdz 81 kilogramam.

Latvijas sportists pirmajā cīņā pieveica Asafu Čenu no Izraēlas, pēc tam pārspēja Melnkalnes džudistu Srdjanu Mrvaļeviču, bet apakšgrupas finālcīņā Ovčiņņikovs piekāpās Elhanam Radžabli no Azerbaidžānas.

Turpinājumā Ovčiņņikovs startēja gandarījuma turnīrā, kur jau pirmajā cīņā zaudēja ungāram Kristianam Totam.

Tikmēr zaudējumu jau pirmajā cīņā svara kategorijā līdz 100 kilogramiem svētdien piedzīvoja Latvijas sportists Viktors Reško, kurš piekāpās krievam Vjačeslavam Mihaiļinam.

Sestdien Andrejs Magers izcīnīja trešo vietu svara kategorijā līdz 60 kilogramiem.

Savukārt vēl divi Latvijas sportisti Dmitrijs Kozlovs 60 kilogramu kategorijā un Maksims Morozovs svara kategorijā līdz 66 kilogramiem piedzīvoja zaudējumus jau pirmajās cīņās.