Igaunijas pašreizējā čempione Tallinas "TVMK", kuras sastāvā ir četri Latvijas futbolisti ar uzvaru sākusi jauno sezonu, pirmajā spēlē ar 3:1 pārspējot "Varpus".
Talliniešu pamatsastāvā čempionāta pirmajā spēlē izgāja uzbrucējs Viktors Dobrecovs un Jevgeņijs Kačanovs, kuru pēc pirmā puslaika nomainīja vēl viens Latvijas pārstāvis - Vladislavs Gabovs. Šoreiz "TVMK" vārtus sargāja nevis Antons Trifonovs, bet Vitālijs Telešs.

Tallinieši pirmos vārtus guva tikai otra puslaika sakumā, kad Kiseļovs realizēja 11 metru soda sitienu. Sacensības 73.minūtē Olesks ieraidīja bumbu savos vārtos, palielinot "TVMK" pārsvaru. Mača izskaņā komandas apmainījās vārtu guvumiem - 87. min. Zenjovs (1:2) un 90+3.min. Nēmelo (3:1). Valdislavs Gabovs nopelnīja dzelteno kartiņu.