Latvijas Handbola federācija noslēdz līgumus ar diviem jauniem atbalstītājiem
Foto: Anatolijs Hazovs

Latvijas Handbola federācija īsi pirms 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm vienojusies par sadarbību ar diviem jauniem Latvijas izlašu atbalstītājiem – "TonyBet Latvija" un "MateHR".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Šobrīd Latvijas handbols piedzīvo pārmaiņas, kuras skar ne tikai jaunu treneru piesaisti, jauno spēlētāju iesaisti, kā arī jaunatnes handbola attīstību, bet arī jaunu sadarbību un finansiālā atbalsta attīstīšanu," teikts LHF paziņojumā. "Ņemot vērā šī brīža ekonomisko situāciju ikvienā jomā, mēs esam gandarīti un pateicīgi, ka ir izdevies vienoties ar šiem diviem uzņēmumiem par atbalstu Latvijas vīriešu handbola izlasei."

"TonyBet Latvija" ir starptautisks tiešsaistes spēļu uzņēmums, kurš pēc veiksmīgas attīstības tepat kaimiņos – Igaunijā, šobrīd aktīvi attīsta savu darbību Latvijā. Savukārt "MateHR" ir starptautiska IT speciālistu atlases kompānija, kura Latvijā darbojas kopš 2018. gada.

"Esam patiesi pateicīgi, ka Latvijā atbalstītāji saredz handbolam perspektīvu un ir gatavi atbalstīt. Latvijas handbols turpina attīstīties un jaunu atbalstītāju un sadarbības partneru parādīšanās pie apvāršņa ir laba zīme, ka ejam pareizajā virzienā," saka LHF ģenerālsekretāre Līga Bīriņa.

"Esam lepni pirmo reizi kļūt par sadarbības partneri Latvijas vīriešu handbola izlasei. Handbols ir piecu Latvijas populārāko komandu sporta veidu vidū, un tam ir gara vēsture. Ļoti augsti vērtējam pēdējo gadu sniegumus. Kad redzēju šādu iespēju par sadarbības veidošanu, ilgi nedomājām. Priekšā interesants kvalifikācijas cikls, kuram ar nepacietību sekosim līdzi," bilst "TonyBet Latvija vadītājs" Valters Rozmanis.

"MateHR kā starptautiska IT speciālistu atlases kompānija, kas darbojas Eiropā un citos kontinentos, ir pagodināta sponsorēt Latvijas vīriešu handbola izlasi. Ceram, ka mūsu atbalsts palīdzēs handbolam kļūt populārākam arī Latvijā līdzīgi, kā tas ir, piemēram, Vācijā un Francijā. Novēlam lieliskus panākumus gan šodienas spēlē pret Francijas komandu, gan pārējās spēlēs," pēc sadarbības uzsākšanas sacīja "MateHR" dibinātājs un vadītājs Māris Tepers.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.