Latvijas handbola izlase sestdien, 11. janvārī, piedzīvoja zaudējumu arī Eiropas čempionāta finālturnīra otrajā spēlē, Tronheimā ar 24:32 (10:16) piekāpjoties Nīderlandei.

Abas izlases ir Eiropas čempionāta finālturnīra debitantes un piedzīvoja zaudējumus pirmajos mačos. Tādējādi Nīderlande izcīnīja vēsturisku uzvaru.

Lai gan Latvija pirmā guva vārtus, Nīderlande ātri ieguva pāris vārtu pārsvaru, ko vairs neatdeva līdz pat mača izskaņai. Latvijas izlase neizteiksmīgi aizvadīja visu pirmo puslaiku, pieļaujot kļūdas un nepietiekami agresīvi darbojoties gan aizsardzībā, gan uzbrukumā.

Otrajā puslaikā Latvijas izlase uzlaboja sniegumu, vārtos pāris epizodēs teicami nospēlēja Edgars Kukša, kas ļāva Armanda Uščina vadītajai valstsvienībai trīsreiz pietuvoties līdz "-3". Tomēr Latvijas handbolistu sasteigtie uzbrukumi, kļūdas aizsardzībā un uzbrukumā ļāva Nīderlandei atgūt drošāku pārsvaru, ko vairs neizdevās sadeldēt.

Latvijas izlasē rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem bija Dainis Krištopāns, kuru pretiniekiem izdevās neitralizēt pirmajā puslaikā. Piecus vārtus guva Nils Kreicbergs, bet četrus - Māris Veršakovs. Uzvarētājiem septiņus golus guva Kejs Smitss, bet sešus - Iso Sluijterss.

Tādējādi Latvijas izlase, visticamāk, savā debijas Eiropas čempionātā paliks bez punktiem, jo apakšgrupas pēdējā spēlē pirmdien jātiekas ar vienu no pasaules handbola grandiem Vāciju.