Latvijas handbola izlase sestdien ar uzvaru un otro vietu kopvērtējumā noslēdza Rīgas Domes kausa izcīņu.

Turnīra pēdējā spēlē Latvija ar 24:20 (13:6) pārspēja Slovākijas valstsvienību. Latvijas izlasei pirmā puslaika izskaņā bija pat astoņu vārtu pārsvars, taču otrajā puslaikā slovāki spēja sadeldēt starpību un saasināt cīņu. Pēdējās minūtēs Latvija pārsvaru nosargāja, izcīnot arī otro vietu turnīrā.

Latvijas labā septiņus vārtus guva Aivis Jurdžs.

Jau pirms šīs spēles bija zināms, ka pirmo vietu trešo reizi turnīra vēsturē izcīnījusi Lietuva, kura guva uzvaras pirmajās divās spēlēs. Pēdējā spēlē sestdien lietuvieši gan ar 27:34 zaudēja Igaunijai.

Turnīra vērtīgākā spēlētāja balvu ieguva Ingars Dude, bet par rezultatīvāko spēlētāju visā turnīrā kļuva cits Latvijas izlases handbolists Dainis Krištopāns.