Ar 11 dažāda kaluma medaļām no Tallinas, "Jyoshinmon Cup 2011" sacensībām, atgriezušies deviņi sporta kluba "TAN" jaunie karatisti, informē klubs.

Komandu kumite sacensībās 7-9 gadus vecu sportistu kategorijā nedaudz līdz godalgotai vietai pietrūka Ņikitam Orlovam, Vadimam Vasiļenko un Viktoram Kočkinam – puiši ierindojās 4. vietā.

Kata kategorijā 7-9 gadus veco sportistu grupā "TAN" pārstāvjiem divas medaļas – Viktoram Kočkinam bronza, bet Ņikitam Orlovam – zelts. Tāda pat kaluma medaļas puiši izcīnīja arī kumite svara kategorijā līdz 25 kg. Bronzas medaļu 12- 13 gadu vecuma grupā svara kategorijā virs 52 kg izcīnīja Daņiils Barovskis.

Meiteņu konkurencē Anna Marija Valaka ieguva divas sudraba godalgas kata kategorijā 10 – 11 gadu vecuma grupā un kumite 10 – 11 gadu vecuma grupā svara kategorijā līdz 40 kg. Savukārt Dana Gerneza uzvarēja meiteņu konkurencē 10 – 11 vecuma grupā svara kategorijā virs 40 kg.

Neskatoties uz nesen gūto traumu, "TAN" kluba līderis Sergejs Očeredņuks spēja izcīnīt otro vietu junioru ieskaitē 16- 17 gadu vecuma grupā svara kategorijā līdz 61 kg, finālā zaudējot tikai pēc tiesnešu vērtējuma.

Pieaugušo konkurencē turnīrs notika pēc tradicionālā karatē, "Shobu Ippon", principiem, ar atļautu neierobežotu kontaktu galvas rajonā un līdz diviem punktiem. "TAN" šajā kategorijā pārstāvēja kluba treneri Artis Puķītis un Andrejs Ozerovs, kuri izcīnīja pa divām uzvarām katrs un tikās finālā. Tallinas turnīra uzvarētāja kausu ieguva pieredzējušākais sportists, Andrejs Ozerovs.

Turnīrā piedalījās sportisti no Igaunijas, Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Armēnijas un Somijas.