Aizvadītajā nedēļas nogalē Čehijas pilsētā Plzeņā notika augstā līmeņa karatē WKF turnīrs "Euro Grand Prix", kurā Latvijas sportisti izcīnīja godalgotas pozīcijas, informēja "IPPON" klubs.

Sacensībās piedalījās vairāk par 700 sportistiem no 19 valstīm. Daudzi no sportistiem ir savu valstu nacionālo izlašu biedri, un turnīrs Čehijā bija viens no sagatavošanas posmiem pasaules kadetu-junioru čempionātam, kas notiks novembrī.

No Latvijas sportistiem pirmo vietu prestižajā vīriešu "Open" kategorijā izcīnīja Andrejs Ozerovs. Savukārt Igors Lesnikovs ierindojās trešajā vietā U-16 vecuma grupas svaru kategorijā līdz 70 kilogramiem. Trešā vieta arī Marijai Luīzei Muižniecei, kura startēja U-14 vecuma grupas svaru kategorijā līdz 50 kilogramiem.