Latvijas Olimpiskā komiteja pārceļ prezidenta vēlēšanas
Foto: LETA

Saistībā ar koronovīrua izraisītās slimības "Covid-19" izpaltīšanos un Latvijas valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Valde ar LOK Izpildkomitejas locekļiem ir saskaņojusi lēmumu par šā gada 20. martā paredzētās LOK Ģenerālās asamblejas pārskata – vēlēšanu sesijas pārcelšanu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lēmums par šīs sesijas norises datumu tiks pieņemts pēc Latvijas valdības lēmuma par ārkārtējās situācijas Latvijā atcelšanu.

LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesija bija plānota 20 .martā. Tās laikā bija jānotiek LOK prezidenta, ģenerālsekretāra, Individuālo locekļu, Izpildkomitejas un Revīzijas komisijas locekļu vēlēšanas, kā arī jāapstiprina 2019. gada pārskats un 2020. gada Ieņēmumu – izdevumu tāme.

LOK prezidenta amatam izvirzīts tikai viens kandidāts – līdzšinējais LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, bet uz ģenerālsekretāra amatu pieteicies tikai LOK Izpildkomitejas loceklis un Latvijas Tenisa savienības (LTS) ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

LOK biedri ievēlēšanai par individuālajiem locekļiem, prezidentu, ģenerālsekretāru, kā arī par Izpildkomitejas un Revīzijas komisijas locekļiem izvirzījuši 71 kandidatūru.

Kā LOK individuālie locekļi ir izvirzīti 40 kandidāti, uz LOK Izpildkomitejas locekļa amatiem ir izvirzītas 32 personas, bet uz LOK Revīzijas komisijas locekļa amatiem pretendē deviņi kandidāti.

Pēc LOK darbības atjaunošanas 1988. gadā tai ir bijuši divi prezidenti. No 1988. līdz 2004. gadam LOK prezidents bija Vilnis Baltiņš, bet no 2004. gada LOK prezidents ir Aldons Vrubļevskis.

Tags

Aldons Vrubļevskis Latvijas Olimpiskā komiteja Žoržs Tikmers Vilnis Baltiņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form