Eiropas kadetu čempionāta komandu sacensībās ar floreti sestdien Latvijas sportisti izcīnīja devīto vietu.

Čempionāts sākās ar astotdaļfinālu, kurā Latvija ar 25-45 piekāpās Itālijai, kas vēlāk iekļuva finālā, un sacensības turpināja par 9.-16.vietu.

Atlikušajās cīņās Latvija izcīnīja trīs uzvaras. Sākotnēji Latvijas sportisti ar 45-30 pārspēja Dāniju, pēc tam ar 45-39 pieveica Beļģiju, bet cīņā par devīto vietu ar 44-37 pieveica Slovākijas vienaudžus.

Latvijas izlases sastāvā startēja Renārs Blūmentāls, Iļja Sitovs, Kārlis Supe un Lukass Teteris.

Ceturtdien notikušajās individuālajās sacensībās Sitovs ieņēma 47.vietu, Supe ierindojās 61.pozīcijā, Blūmentāls palika 74.vietā, bet Teteris ierindojās vēl trīs pozīcijas zemāk.