Latvijas sportists Romāns Vainšteins, kas pārstāv komandu "Vini Caldirola", trešdien Itālijā uzvarēja daudzdienu velobrauciena "Tirreno Adriatico" pēdējā posmā.
166 kilometrus garās distances finiša spurtā Vainšteins apsteidza itālieti Mario Čipolīni ("Saeco-Vallli&Valli") un Dānijas riteņbraucēju Larsu Mihalsenu ("Francaise des Jeux"), kas ieņēma attiecīgi otro un trešo vietu.

Lielajā grupā finišēja pāri par 100 velobraucējiem, kam visiem piešķīra vienādu laiku - četras stundas, 34 minūtes un 52 sekundes.

Par "Tirreno Adriatico" uzvarētāju kopvērtējumā kļuva ONCE komandas spāņu sportists Abrahams Olano, bet Vainšteins pēc astoņās dienās veiktajiem 1242 kilometriem no viņa atpalika par minūti un 23 sekundēm un ieņēma 10. vietu.

8. martā cīņu par "Tirrreno Adriatico" uzvarētāja lauriem sāka 176 riteņbraucēji.

Vainšteins gatavojas sestdien Itālijā startēt Pasaules kausa izcīņas pirmajā posmā, kurā sportisti mēros ceļu starp Milānu un Sanremo.