Latvijas ūdens motosporta jaunatnes izlase izcīna sesto vietu pasaules čempionātā
Foto: Publicitātes foto

Latvijas ūdens motosporta jaunatnes izlase svētdien izcīnīja sesto vietu Vācijas pilsētā Duisburgā notikušo pasaules jauniešu čempionāta "Formula Future" ūdens motosporta sacensību kopvērtējumā, portālu "Delfi" informēja Latvijas Ūdens motosporta federācija (LŪMSF).

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas komandas sastāvā startēja Elīza un Laura Lakovicas, Diāna Slavīte, Emīls Gulbis un Jānis Sējāns. 

Pēc sacensībām Latvijas ūdensmotosporta federācijas prezidents Atis Slakteris atzinās, ka par rezultātu ir priecīgs: "Latvijā ūdens motosports attīstās un ir populārs arī jauniešu vidū visā valstī, jo komandā bija jaunieši gan no Bauskas, gan Tukuma, gan Rīgas. Tas liecina, ka arī turpmāk varam gaidīt labus rezultātus, jo jaunā maiņa ir spēcīga," 

"Esmu lepns par šiem gudrajiem un fiziski spēcīgajiem jauniešiem, jo šis ir sporta veids, kas prasa gan spēku, gan veiklību, gan zināšanas. Gribu pateikt paldies bērnu vecākiem, treneriem un mehāniķiem, kas ieguldīja milzu darbu, lai šo rezultātu sasniegtu," izteicās Slakteris.

Tags

Atis Slakteris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form