Latvijas V Olimpiāde nenotiks 2020. gadā
Foto: LOK

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas 10. decembra sēdē tika lemts, ka konkurss par tiesībām rīkot Latvijas V Olimpiādi 2020. gada 3.-5. jūlijā noslēdzies bez rezultāta, bet tiesības rīkot Latvijas V Olimpiādi netiek piešķirtas, ziņo LOK.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tā vietā iepriekš 2020. gadā paredzētās kompleksās sacensības pārceltas uz 2022. gadu. Konkurss pašvaldībām par tiesībām rīkot Latvijas V Olimpiādi 2022. gadā tiks rīkots 2021. gadā pēc administratīvās teritoriālās reformas īstenošanas.

Vienlaikus LOK Izpildkomiteja rosina 2020. gadā Latvijas Nacionālajā sporta padomē (NSP) izskatīt jautājumu par komplekso sporta pasākumu rīkošanas koncepciju Latvijā jauniešiem un pieaugušajiem.

2004. gadā Latvijā notika Latvija I Olimpiāde vasaras olimpiskajos sporta veidos, bet pēc diviem gadiem 2005./2006. gada sezonā, arī ziemas olimpiskajos sporta veidos. Tās notika balstoties uz Olimpisko spēļu tradīcijām.

Latvijas Olimpiāde tiek rīkota reizi četros gados, kur sportisti sacenšas pašvaldību komandu sastāvos.

Tags

Latvijas Olimpiāde Latvijas Olimpiskā komiteja
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form