Latvijas sportisti Andrejs Gevļa un Valentīns Azarovs otro gadu pēc kārtas izcīnījuši pasaules čempionu titulus veterānu konkurencē, informē Latvijas Džudo federācija.

Andrejs Gevļa startēja vecuma grupā M6 (54-59 gadi) svara kategorijā līdz 60 kg, bet Valentīns Azarovs - vecuma grupā M8 (64-69 gadi) svara kategorijā līdz 73 kg.

Pirmajā sacensību kārtā Gevļa bija brīvs, bet otrajā cīņā uzvarēja Itālijas sportistu Marko Giringelli. Pusfinālā Latvijas džudists pārspēja Sandiju Norfu no ASV, bet finālā uzvarēja Krievijas džudistu Oļegu Apolinski.

Savukārt Valentīns Azarovs pirmajās turnīrā kārtās uzvarēja francūzi Remi Dagro un Stenu Kantrillu no Lielbritānijas. Pusfinālā Latvijas pārstāvis uzvarēja Mihaelu Bšlaungaulu no Vācijas, ber finālā - Ukrainas džudistu Georgiju Harlampovu.