"Liepājas metalurgs" ceturtdien savā laukumā ar 8:4 (1:0), (4:4), (3:0) uzvarēja Ukrainas klubu "HK "Kiev" Austrumeiropas hokeja līgas (AEHL) 2. posma B apakšgrupas spēlē.
Sīva spēkošanās laukumā ritēja līdz pat pēdējās trešdaļas sākumam. Otrajā trešdaļā Ukrainas hokejistiem nemitīgi izdevās atspēlēties. Trešdaļas 2. minūtē Pančenko realizēja soda metienu un rezultāts kļuva 1:1. Liepājas komandai izdevās panākt 4:2, tomēr arī šo pārsvaru viesiem izdevās likvidēt.

Tomēr 10 sekundes pēc tam, kad rezultāts bija kļuvis 4:4, "Liepājas metalurgu" vadībā atkal izvirzīja Valērijs Fiļimonovs, bet pēdējā trešdaļā vārtus guva tikai Latvijas komanda. Alekseja Hromčenkova, vēlreiz Fiļimonova un Jura Avotiņa gūtie vārti viesiem cerības uz uzvaru neatstāja.

Visās četrās abu komandu spēlēs, kas notika no 13. līdz 17. februārim, pārāki bija liepājnieki, kas AEHL otrā posma astoņos mačos izcīnījuši septiņas uzvaras, bet vienreiz piedzīvoja zaudējumu.

Nākamo spēli AEHL Latvijas komanda aizvadīs 21. februārī Liepājā pret HK "Minsk".

AEHL spēle:

"Liepājas metalurgs" - HK "Kiev" 8:4 (1:0), (4:4), (3:0)

Vārtus guva: Avotiņš (25:23), (53:14), Fiļimonovs (31:15), (48:59) Ozols (09:06), Romanovskis (27:00), Čuhs (28:53), Hromčenkovs (41:24) - Hmiļs (26:35), (29:22), Pančenko (21:52), Godovanijs (31:05).

Soda minūtes: 10'-22'.