Pasaules kausa izcīņas finālposmā Krievijas pilsētā Hatimansijskā Latvijas biatlonists Oļegs Maļuhins svētdien 15 km distancē ar kopējo startu izcīnīja ceturto vietu. Uzvarēja itālietis Rene Katarinusi. Ilmārs Bricis finišēja 11.vietā, bet Jēkabs Nākums - 20.
27 sportistu konkurencē distanci labāk uzsāka divi no trim Latvijas biatlonistiem. Maļuhins un Bricis nekļūdījās pirmajā šautuvē, ieņemot attiecīgi septīto un astoto vietu. Savukārt Nākums no pieciem šāvieniem kļūdījās divreiz, nopelnot soda apļus.

Otrajā šautuvē Maļuhins nekļūdījās ne reizi, kļūstot par sacensību vicelīderi. Tikai par 0,7 sekundēm viņš atpalika no līdera Franka Luka (Vācija). Bricis kļūdījās divreiz, atkrītot uz 16.vietu.

Trešajā šautuvē Maļuhins pieļāva divas kļūdas, noslīdot uz piekto vietu. Bricis kļūdījās vienu reizi un atkāpās jau uz 18. pozīciju.

Pēdējā šautuvē Maļuhins šāva precīzi un distancē devās kā trešais. Līdz finišam atlikušajā distancē Maļuhinu tomēr apsteidza norvēģis Frūde Andresens. Distanci viņš pabeidza nepilnas piecas sekundes pirms Latvijas sportista. Savukārt piecas sekundes pēc Maļuhina finišēja Rafaels Puarē (Francija).

Bricis pēdējā šautuvē nekļūdījās, pakāpjoties uz astoto vietu. Šādu vietu viņš ieņēma arī finišā.

Līdz ar to biatlonistiem Pasaules kausa izcīņas sezona ir beigusies. Par Pasaules kausa ieguvēju kopvērtējumā kļuva francūzis Rafaels Puarē, kas sezonas laikā savāca 470 punktus, bet labākais Latvijas pārstāvis ar 184 punktiem ir Maļuhins, kas ierindojās 17. vietā.

Bricim kopvērtējumā 20., bet Nākumam - 26. vieta.

Pasaules kausa izcīņas posma 15 km distances ar kopējo startu rezultāti (vieta, sportists, valsts, rezultāts, soda apļi):

1. Rene Katarinusi (Itālija) 41:54,6 (0,0,0,0)

2. Pavels Rostovcevs (Krievija) +22,1 (1,0,0,0)

3. Frūde Andresens (Norvēģija) +27,9 (0,2,1,1)