Latvijas peldētāja Ieva Maļuka piektdien Eiropas čempionātā ūdenssporta veidos peldēšanā 50 metros tauriņstilā ieņēma 27. vietu.

Priekšsacīkstēs Maļuka finišēja 27,57 sekundēs.

No 37 sportistēm Latvijas peldētāja sasniedza 27. labāko rezultātu, neiekļūstot starp labākajām 16 peldētājām, kuras nodrošināja vietu pusfinālā.

Priekšsacīkstēs 50 metrus tauriņstilā visātrāk peldēja Sāra Šēstrema no Zviedrijas, kura finišēja 25,30 sekundēs. Maļuka viņai zaudēja 2,27 sekundes.

Vīriešu peldēšanas sacensībās 71. vietu 100 metros brīvajā stilā ieņēma Ronens Kermans, kurš priekšsacīkstēs finišu sasniedza pēc 52,92 sekundēm.

Ātrākais priekšsacīkstēs bija rumānis Davids Popoviči, kurš distanci veica 47,20 sekundēs. Kopumā sacentās 77 peldētāji.

Eiropas čempionātā Latviju pārstāv četri sportisti - peldētāji Maļuka, Daniils Bobrovs, Kermans, kā arī daiļlēcēja Džeja Patrika.

Kontinenta meistarsacīkstes ūdenssporta veidos Itālijas galvaspilsētā Romā norisināsies līdz 21.augustam.