Miris pazīstamais sporta žurnālists Arturs Vaiders
Foto: F64

Pirmdien, 3. oktobrī, pēc ilgas cīņas ar slimību mūžībā aizgājis viens no pieredzes bagātākajiem Latvijas sporta žurnālistiem Arturs Vaiders.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

61 gadu vecais Vaiders augustā kā žurnālists piedalījās savās 12. olimpiskajās spēlēs, kas viņam izrādījās pēdējās mūžā.

"Līdzīgi kā sportistiem, reizēm arī žurnālistiem nākas parādīt cīņas gribu, lai uzturētu sevī olimpiskos ideālus. Tāda bija mana misija Rio," vēl nesen savā "Facebook" profilā rakstīja Vaiders. "Rio bija manas 12.olimpiskās spēles. Pēc neatkarības atjaunošanas esmu bijis akreditēts visās ziemas olimpiskajās spēlēs, no vasaras esmu izlaidis tikai Barselonu un Atēnas. Mini olimpiskā lāpa ir balva par ilggadību un uzticību olimpiskajiem ideāliem."

Vaiders ilgus gadus bija laikraksta "Diena" sporta redaktors, pēc tam strādāja portālā "parsportu.lv", bet pēdējos gados kā neatkarīgais žurnālists publicēja savus rakstus vairākos Latvijas medijos.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form