Noslēgusies Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā
Foto: Publicitātes foto

Aizvadītās nedēļas nogalē Saulkrastu viesnīcā "Minhauzena Unda" noslēdzās 2014. gada Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā, vienlaikus noskaidrojot kā "LDO Latvijas Kausa" jaunos čempionus, tā arī visas sezonas reitingu uzvarētājus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Diemžēl šogad turnīrs norisinājās vienlaikus ar Lietuvas nacionālo čempionātu, kā rezultātā turnīrā startēja vien 54 pašmāju sportisti.

Jauniešu konkurencē pārliecinošu panākumu guva Vecumnieku šautriņu metējs Rihards Slišāns, kurš finālā pārspēja Ralfu Logačevu no Smiltenes, savukārt 3. vietu ieņēma Dāvis Grantiņš noVecumniekiem.

Aizraujošas izvērtās dāmu individuālās sacensībās, jo tālāk par ceturtdaļfinālu nespēja tikt neviena no Latvijas reitinga līderēm, savukārt par uzvarētāju kļuva Sarmīte Lavrentjeva no Rīgas, kura spraigā finālā ar rezultātu 5:4 uzvarēja Avelīnu Lāci no Vecpiebalgas. 3. vietas dāmām izcīnīja divas Bauskas kluba pārstāves - Anita Māldere un Areta Kovaļevska.

Kungu konkurencē aizraujošu finālu sarīkoja divi Priekules šautriņu metēji, kuru cīņā Madars Razma ar rezultātu 5:3 uzvarēja Aigaru Strēli, savukārt 3. vietas izcīnīja Ilvars Draulis no Smiltenes un Jānis Pinka no Ogres.

Pāru turnīrā dāmām par čempionēm kļuva Vecpiebalgas šautriņu metējas Kristīne Kuzmane un Avelīna Lāce, kuras finālā ar rezultātu 4:3 izrādījās pārākas pār vaiņodnieci Irēnu Bauzi un priekulnieci Laimu Upenieci. 3. vietu dāmām pāros izcīnīja Sandija Andersone no Rīgas ar Mariju Ružāni ni Viļāniem un Areta Kovaļevska ar Anitu Mālderi no Bauskas.

Kungiem pāros pārliecinošu panākumu guva Priekules šautriņu metēji Aigars Strēlis un Madars Razma, kuri finālā ar 4:1 pārspēja "Paddy Whelans" kluba šautriņu metējus Jāni Pinku un Valteru Melderi. 3. vietu kungiem ieņēma Jānis Kupšis no Nīcas ar Aivaru Šutku no Viļāniem un Guntars Stipins ar Reno Rogu no Vecumniekiem.

 Līdz ar "LDO Latvijas Kausu" ir noslēgusies arī visa Latvijas reitinga sezona. Pateicoties stabilitātei visas sezonas garumā, dāmām pašā reitinga augšgalā atrodas daudzkārtējā valsts čempione Zeltīte Strade no Lizuma. Tikmēr attiecīgi 2. un 3. vietu Latvijas reitingā ieņēma vaiņodniece Irēna Bauze un Vecpiebalgas šautriņu metēja Kristīne Kuzmane. Kungiem Latvijas reitinga uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēdējā posmā Saulkrastos un par to kļuva priekulnieks Madars Razma, nedaudz apsteidzot lietuvieti Dariusu Labanausku. 3. vietu reitingā ieņēma jaunais Lietuvas čempions Arūnas Čiplis, aiz kura sekoja Aigars Strēlis no Priekules un Nauris Gleglu no Talsiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas Darts Organizācija informē, ka 2015. gada sezona sākums paredzēts februāra sākumā, kad no 6. līdz 8. februārim Saulkrastos tiks noskaidroti 2015. gada Latvijas čempioni.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form