'Olimpiskā mēneša' aktivitātēs dalību pieteikuši 148 000 dalībnieki no 102 pašvaldībām
Foto: LOK

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) organizē "Olimpisko mēnesi 2021", kas šoreiz sāksies LOK dzimšanas dienā - 23.aprīlī un noslēgsies ar Vislatvijas vingrojumu 21. maijā, turklāt sporta un veselību veicinošas aktivitātes tiks izvērstas vesela mēneša garumā, informēja LOK.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šogad Olimpiskā mēneša aktivitātēs dalību pieteikuši 148 000 dalībnieki no 102 pašvaldībām.

Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos tradicionāli ir "Mēs esam #SPORTIŅĀ".

LOK prezidents Žoržs Tikmers sacīja, ka "Olimpisko mēnesi" turpmāk organizēs jaukā laikā - pavasarī, godinot Latvijas Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu un sportojot svaigā gaisā.

"Motivēsim un iedvesmosim ikvienu no vairāk kā 148 000 dalībniekiem nostiprināt savu veselību Covid-19 apstākļos ikdienā, vienlaikus kopīgi izzinot jaunas iespējas aktīvai atpūtai brīvā dabā," teica Tikmers.

Šogad Olimpiskā mēneša tradicionālajām aktivitātēm (Vislatvijas vingrošana, online treniņi, sociālo tīklu izaicinājumi) pievienojas 11 Olimpisko pārgājienu maršruti, kas ir izstrādāti kopā ar LOK ilggadējo partneri akciju sabiedrību "Latvijas valsts meži". Šos pārgājienu maršrutus veidoja olimpieši kopā ar labākajiem Latvijas valsts mežu ekspertiem, aicinot novērtēt sportiskās aktivitātes dabā. Katrā takā ir 10 - 30 mežu izzinoši un sportiski uzdevumi. Trīs no šīm takām iesaka Olimpiešu ģimenes - taku Vijciemā iesaka pludmales volejbolista Mārtiņa Pļaviņa ģimene, Kalsnavā viesoties aicina cīkstones Anastasijas Grigorjevas ģimene, savukārt Tērvetes taku iepazīt mudina distanču slēpotājas Patrīcijas Eidukas ģimene. Visa informācija lvm.lv/pargajieni.

Šajā olimpiskajā gadā katrs Olimpiskā mēneša dalībnieks var izrādīt savu atbalstu mūsu Olimpiskajai komandai Tokija 2020, piedaloties kopējā soļu izaicinājumā "Mēs esam #SPORTIŅĀ", reģistrējot savas jebkuras aktivitātes soļus platformā distantrace.com, un palīdzot kopīgi noiet 11 176 kilometrus, kas veido ceļu no Rīgas līdz Tokijai.

"Olimpiskā mēneša" ietvaros turpinās arī raidījuma "Olimpiskais detektīvs" 2.sezona, kas četrās raidījumu sērijās turpinās iepazīstināt un aicinās pamēģināt četrus sporta veidus - paukošanu, beisbolu, vieglatlētiku un kalnu riteņbraukšanu.

Olimpiskais mēnesis 2021 noslēgsies 21.maijā ar Olimpisko dienu un kopējo Vislatvijas vingrojumu, kas tiešraidē tiks atspoguļota radio SWH, šoreiz viesojoties pie vingrotājiem Ādažos. Vingrojumu kompleksu autori – Monta Lībeka (veselības sporta speciāliste, fitnesa trenere) un Dinārs Zāģers (izaugsmes, motivācijas un fiziskās sagatavotības treneris).

Tags

Tokija 2020 Patrīcija Eiduka Anastasija Grigorjeva Latvijas Olimpiskā komiteja Latvijas valsts meži Žoržs Tikmers
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form