Par LSPA rektoru ievēlēts profesors Juris Grants
Foto: LSPA

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Satversmes sapulce otrdien, 4. decembrī, par LSPA rektoru ievēlējusi līdzšinējo Augstskolas zinātņu prorektoru, pedagoģijas doktoru, profesoru Juri Grantu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Satversmes sapulcē izdalīja 76 vēlēšanu biļetenus, no kuriem, atverot balsošanas urnas, par derīgiem tika atzīti 75 biļeteni. Par profesoru Juri Grantu nobalsoja 64 Satversmes sapulces balss tiesīgie dalībnieki, pret - 11, viens biļetens atzīts par nederīgu.

Šogad LSPA Satversmes sapulcē balss tiesības bija 87 delegātiem, tai skaitā visiem ievēlētajiem akadēmiskā personāla locekļiem, 18 Studējošo pašpārvaldes sapulcē ievēlētajiem studentiem, kā arī delegātiem no LSPA pārvaldes, studiju palīgpersonāla un saimniecības personāla.

Profesora Jura Granta kandidēšanai uz rektora amatu komisija saņēma trīs LSPA struktūrvienību atbalsta iesniegumus: iesniedzēji - Akadēmijas Rektorāts, Vieglatlētikas katedra un Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedra.

Konkursā uz vakanto LSPA rektora amatu pieteicās viens kandidāts – esošais Akadēmijas zinātņu prorektors Grants. Savā LSPA attīstības koncepcijā turpmākajiem pieciem gadiem Grants min piecus LSPA attīstības stratēģiskos virzienus: infrastruktūras un struktūras optimizāciju; studiju procesa un studiju vides attīstību; zinātnisko darbību un inovāciju, kā arī starptautisko un nacionālo starpaugstskolu sadarbību un studējošo sporta vides attīstību.

Darbu LSPA Grants sācis 1989.gadā, par zinātņu prorektoru kļūstot 2009.gadā.

Līdzšinējā LSPA rektora Jāņa Žīdena pilnvaru termiņš beigsies 2019.gada 21.janvārī.

Lai Grants stātos rektora amatā, par to vēl jālemj Ministru kabinetam.

Tags

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form