Svētdien Toronto (Kanāda) notikušajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Zvaigžņu spēlē Pasaules izlase, kuras sastāvā spēlēja arī latvietis Sandis Ozoliņš, ar 9:4 (3:2), (2:2), (4:0) pārspēja Ziemeļamerikas komandu.
Mačā, kurā abas komandas ignorēja spēli aizsardzībā, vislabākās iespējas demonstrēt savu meistarību bija vārtsargiem un uzbrucējiem, bet Kolorādo "Avalanche" aizsargs Ozoliņš šoreiz izcēlās pēdējās trešdaļas sākumā, izpelnoties vienīgo divu minūšu noraidījumu visas cīņas laikā.

Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija 3:2 Pasaules zvaigžņu labā. Uz eiropiešu Pavola Demitras ("Blues"), Jaromīra Jāgra ("Penguins") un Dmitrija Juškeviča ("Maple Leafs") precīzajiem metieniem ziemeļamerikāņi spēja atbildēt ar Džo Sakika ("Avalanche") un Džeremija Rēnika ("Coyotes") gūtajiem vārtiem.

Līdzvērtīga spēle laukumā risinājās vēl otrajā trešdaļā, kad abas komandas guva pa diviem vārtiem. Pasaules izlasē izcēlās krievs Pāvels Burē, kura rēķinā abi panākumi, turklāt vēl vienu reizi Ziemeļamerikas komandas vārtsargu Floridas "Panthers" uzbrucējs pārspēja arī pēdējā trešdaļā.

Tonijs Amonte ("Blackhawks") un Rejs Vitnejs ("Panthers") gan samazināja rezultāta starpību atkal līdz minimumam, tomēr pēdējā trešdaļā laukumā pilnībā dominēja Eiropas hokejisti. Bez Burē Ziemeļamerikas Zvaigžņu vārtsargu Maiku Rihteru ("Rangers") pa reizei sarūgtināja Pavols Demitra, Miroslavs Šatans ("Sabres") un Radeks Bonks ("Senators").

Tādējādi Pasaules zvaigznēm līdzšinējo Zvaigžņu spēļu vēsturē pirmo reizi trijos gados, kopš svētku mačā savā starpā tiekas divu kontinentu labākie NHL hokejisti, izdevās uzvarēt savus Amerikas kolēģus.

Burē trīs gūtie vārti un vēl rezultatīva piespēle mača rīkotājiem palīdzēja ātri izšķirties par NHL 50. Zvaigžņu spēles vērtīgāko spēlētāju - gods un jauna automašīna "Dodge" tika Krievijas meistaram.