Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska sestdien izcīnīja 14.vietu ASV notikušā Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā pirmā posma finālsacensībās.

Summā Rubļevska tika pie 5164 punktiem.

Sākotnēji Rubļevska paukošanā sasniedza trešo labāko rezultātu, peldēšanā viņa bija tikai 33.ātrākā, jāšanā viņai bija augstā otra vieta, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā uzrādīja 26.rezultātu.

Par posma uzvarētāju ar 5400 punktiem kļuva ukrainiete Viktorija Terešuka, bet kopumā finālsacensībās startēja 36 sportistes.

Iepriekš Rubļevska ceturtdien kvalifikācijas sacensībās savā grupā ar ierindojās 13.vietā. Savukārt kvalifikāciju nespēja pārvarēt vēl viena Latvijas pārstāve Brenna Barata savā grupa ieņēma 22.vietu.

Kā ziņots, Latvijas sportists Deniss Čerkovskis piektdien izcīnīja 20.vietu Pasaules kausa pirmā posma finālsacensībās vīriešiem.

Pagājušā gada Londonas olimpiskajās spēlēs Rubļevska izcīnīja astoto vietu, bet Čerkovskis ierindojās 19.pozīcijā.