Latvijas sportists Deniss Čerkovskis piektdien kā pēdējais kvalificējās Ungārijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā ceturtā posma finālsacensībām.

Savā pusfināla grupā Čerkovskis izcīnīja 12.vietu, un tieši 12 sportisti no katras grupas sacentīsies finālā.

Sākotnēji Čerkovskis paukošanā sasniedza tikai 14.labāko rezultātu savā grupā, bet peldēšanā viņš bija 20.ātrākais. Savukārt apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Latvijas sportists uzrādīja otro rezultātu, iespraucoties starp fināla dalībniekiem.

Kā ziņots, iepriekš Čerkovskis martā izcīnīja otro vietu Brazīlijā notikušajā Pasaules kausa otrajā posmā. Toreiz Čerkovskis uz goda pjedestāla nokļuva vien otro reizi karjerā - 2009.gadā viņš uzvarēja Budapeštas posmā.

Jau ziņots, ka ceturtdien notikušajās kvalifikācijas sacensībās Jeļena Rubļevska savā pusfināla grupā bija trešā, arī sasniedzot finālu.
Finālsacensības notiks sestdien un svētdien, bet pirmdien sportisti sacentīsies jauktajā stafetē.

Pagājušā gada Londonas olimpiskajās spēlēs Rubļevska izcīnīja astoto vietu, bet Čerkovskis ierindojās 19.pozīcijā.