Latvijas pieccīņnieks Deniss Čerkovskis sestdien Riodežaneiro negaidīti izcīnīja otro vietu Pasaules kausa otrajā posmā, kas ir viņa otrs augstākais sasniegums karjerā.

Čerkovskis tikai otro reizi kāpj uz goda pjedestāla Pasaules kausa posmos. 2009.gada maijā viņš uzvarēja Pasaules kausa posmā Ungārijā.

Par Riodežaneiro posma uzvarētāju kļuva ungārs Adams Marosi, kurš pirmajā posmā bija otrais.

Čerkovskis pēc paukošanās bija trešais, taču peldēšanā viņam tikai 33.vieta. Trešajā disciplīnā – jāšanā – Čerkovskis bija absolūti labākais, izvirzoties pirmajā vietā pirms kombinācijas (skriešana+šaušana). Kombinācijā Marosi bija ātrāks, apsteidzot Čerkovski par 13 sekundēm. Trešo vietu ieguva francūzis Valentīns Pradē, kurš no Čerkovska atpalika par 14 sekundēm.

Marosi summā ieguva 5768 punktus, Čerkovskis – 5716 punktus, bet Pradē – 5660 punktus.