Latvijas sportists Deniss Čerkovskis piektdien nespēja kvalificēties finālsacensībām Pasaules kausa izcīņas ceturtajā posmā modernajā pieccīņā, kas notiek Ķīnā.

Savā pusfināla grupā Čerkovskis uzrādīja sesto labāko rezultātu paukošanā, 14.rezultātu peldēšanā un 21.rezultātu šaušanas un skriešanas apvienotajā disciplīnā. Ar 4204 punktiem Latvijas pārstāvis palika 17.vietā.

Finālā iekļuva katras grupas 12 labākie sportisti.

Sieviešu konkurencē Latvijas labākā pieccīņniece Jeļena Rubļevska šajā posmā nestartē.

Jau vēstīts, ka Rubļevska un Čerkovskis nepiedalījās Pasaules kausa pirmajā posmā, otrajā posmā abi Latvijas sportisti pārvarēja kvalifikāciju un finālsacensībās izcīnīja attiecīgi 11. un 27.vietu, bet trešajā posmā abi vēlreiz iekļuva finālsacensībās, Rubļevskai tiekot pie 20.vietas, bet Čerkovskim ierindojoties 22.pozīcijā. Trešā posma finālsacensībās iekļuva arī Sandris Šika, paliekot priekšpēdējā, 35.vietā.

Tāpat otrajā posmā Latvijas sportisti startēja arī jauktajā stafetē, kurā ieņēma devīto vietu.