Pitsburgas "Penguins" pirmdien savā laukumā ar 2:3 (1:2), (1:1), (0:0) zaudēja Ņūdžersijas "Devils" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, un arī šoreiz mājinieku vārtos bija Žans Sebastjens Obēns, nevis Latvijas pārstāvis Pēteris Skudra.
"Devils" jau mača 7. minūtē pēc Džeja Pandolfo un Sergeja Ņemčinova precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Priekšpēdējā minūtē pirms pārtraukuma Aleksejs Morozovs gan vienus vārtus atguva, tomēr izlīdzināt rezultātu Pitsburgas komanda nespēja.

Otrās trešdaļas 16. minūtē Bobijs Holiks panāca 3:1, un mājinieku spēkos vairs bija tikai rezultāta starpību samazināt. Divarpus minūtes pirms pēdējā pārtraukuma to paveica Tailers Raits. Pēdējā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās.