Latvijas sportiste Jeļizaveta Polstjanaja sestdien Baku Pasaules kausa posmā mākslas vingrošanā ieņēma 12. vietu daudzcīņas sacensībās, bet vingrojumā ar vālītēm iekļuva finālā ar otru labāko rezultātu.

Vingrojumā ar vālītēm Latvijas vingrotāja sakrāja 30,85 punktus, iekļuva finālā un piekāpās vien itālietei Sofijai Rafaeli, kura sasniedza rezultātu 31,65 punkti.

Vingrojumā ar lentu Polstjanaja viņa sakrāja 27,10 punktus un ierindojās 16.vietā, finālā neiekļūstot.

Daudzcīņas vērtējumā ar 115,45 punktiem vingrotāja ierindojās 12.vietā.

Uzvaru daudzcīņā ar 125,15 punktiem svinēja Rafaeli. Otrā ar 124,70 punktiem bija bulgāriete Borjana Kaleina un trešā ar 121,55 punktiem - vēl viena itāliete Milena Baldasarri.

Otra Latvijas vingrotāja Anna Murikova vingrojumā ar vālītēm sasniedza rezultātu 23,35 punkti un ieņēma 33.vietu 42 sportistu konkurencē. Vingrojumā ar lentu viņa sakrāja 21,65 punktus, ieņemot 38.vietu.

Daudzcīņā Murikova ar 92,79 punktiem ieņēma 37.vietu.

Finālos iekļuva astoņas labākās sportistes katrā disciplīnā.

Fināli individuālajās disciplīnās norisināsies svētdien.

Grupu vingrojumos Latvijas komanda piektdien sacensībās ar apļiem guva 23,45 punktus un ieņēma 13.vietu 14 komandu konkurencē, finālā neiekļūstot. Arī šeit finālā startēs astoņas labākās komandas.

Piektdien vingrojumā ar apli Polstjanaja nopelnīja 28,90 punktus, bet vingrojumā ar bumbu - 28,60 punktus, ierindojoties attiecīgi 14. un 17.vietā un finālā neiekļūstot.

Daudzcīņas sacensībās ar divos vingrojumos sakrātajiem 57,50 punktiem Latvijas vingrotāja ieņem 15.vietu.

Otra Latvijas pārstāve Anna Murikova piektdien vingrojumā ar apli sakrāja 23,80 punktus, ieņemot 34.vietu 42 dalībnieču vidū, bet vingrojumā ar bumbu viņas sniegums tika novērtēts ar 23,99 punktiem un 32.vietu 42 sportistu konkurencē.